Oj wkręciliśmy się w piknikowe – pozytywne działanie. Dnia 24.09.2022r, w parku miejskim przy MOS w Braniewie ul. Moniuszki, Stowarzyszenie Braniewski Instytut Rozwoju przy współpracy z Gminą Braniewo zorganizowaliśmy – „I Zlot Młodzieżowy” Piknik Integracyjny”

Była młodzież z LO Im. Feliksa Nowowiejskiego w Braniewie, oraz z ZSB, seniorzy jak również byli obecni samorządowcy. Zlot to prawdziwa lekcja samorządności, działania, integracji i współpracy i własne o to chodzi, bo wspólnie można osiągnąć zamierzony cel.

Poruszone zostały tematy:

  • Jak współpracować wielopokoleniowo.
  • Jak skutecznie brać udział w inspirujących projektach i mieć wpływ na ważne dla młodzieży inicjatywy – Animacja? – Rada Młodzieży – samorząd szkolny.
  • Jak zdobyć samorządowe doświadczenie jeszcze w młodym wieku i realizować wspólnie działania w swojej społeczności.  Oraz wiele innych ciekawych tematów.

Dziękujemy dla wszystkich przybyłych i planujemy już kolejne spotkania. Składamy podziękowania dla Dyr. MOS Braniewo za udostepnienie i możliwość organizacji pikniku w przepięknym miejskim parku.

Skip to content